Menu
Sepetim

Bizden Haberler

  

Evlilik Dünyası

17-19 Ocak 2020 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar’da gerçekleşen EVLİLİK DÜNYASI fuarına katıldık. İçinde aşk olan bu fuarda hem sizlerle tanıştık hem de fuar sonrası gerçekleşecek olan organizasyonlarınızda yer alacak olmanın mutluluğunu yaşadık.

Mutlu Çocuk Festivali

27-29 Eylül 2019 tarihleri arasında Sarıyer, Event Garden’da gerçekleşen MUTLU ÇOCUK FESTİVALİ’ne katıldık. Çocukların şenliğinde bizde çocuklar gibi şendik.

Floral Fest

4/6 Mayıs 2018 tarihlerinde çiçek gibi bir festivale katıldık. Küçükçiftlik parkta düzenlenen Floral Fest 2018’ de bizde çiçek gibi bir stant açtık. Çeşitli etkinliklerle renk kattığımız festival standımızı ziyaret eden sevgili Ezgi Sertel, sevgili Amine Kamburoğlu (bohemother), sevgili diyetisyen İpek Ağaca, sevgili Gülşah Mutlu ve siz sevgili takipçilerimize teşekkürü borç biliriz.

Süper Girl Koç Atölye

28 Nisan 2018 tarihinde Sağlıklı Yaşam Uzmanı Super Girl Koç Sude Küçükkınalı’nın Kalkedon Kalamış’ta düzenlediği workshop etkinliğine hem kurumsal hediyelikler, hem de workshop sırasında kullanacağı aksesuarlarını hazırladık. Keyifli bir sohbet tadında, gülerek eğlenerek son buldu etkinliğimiz.