Menu
Sepetim

Hakkımızda


Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (THM) mezunuyum. Üniversite sonrası Çırağan Palace Kempinski ve The Marmara Taksim otellerinin Banquet Office’lerinde başlayan organizasyon merakım, 18 senelik özel sektör çalışma hayatından sonra tekrar gün yüzüne çıktı ve yarım kalan hikayenin devamını getirmek istedim. Jingle’n Jungle Organizasyon bu heyecan ile yola çıktı.

 

Müşterilerimizin taleplerini dinlediğimiz, güven ve memnuniyet öncelikli çalışma yaparak fikirler ürettiğimiz, el emeği ve göz nuru ekleyerek öne çıkardığımız organizasyonlarınızın en güzel anlarını şansa bırakmıyoruz. Dilerseniz baştan sona tema yaratıyor, dilerseniz güzel anlarınızın bir parçası olacak hediyelik ve aksesuar gönderimi yapıyoruz.

 

Kişiye ve konsepte özel tasarımlarımızla, özel günlerinizi talepleriniz doğrultusunda renklendirirken, her ince ayrıntısında heyecanınıza ortak oluyor, kalite ve şıklıkla harmanladığımız hediyeliklerimizle misafirlerinizi de özel hissettiriyor ve diyoruz ki “Sizi yansıtacak hayallerinizi gelin birlikte planlayalım”.

Hadi gelin, bir kahvenin 40 yıllık hatırı vardır…

 

Sevgilerimizle,

Jingle’n Jungle Organizasyon ekibi